• O nas

image

Jedwab  
„Lśniący kolorami tęczy, zwiewny jak mgiełka, zmysłowy jak esencja pożądania”. Jedwab. Najbardziej luksusowe włókno naturalne, stosowane do produkcji wspaniałych tkanin, m.in. takich jak: satyna, twill, krepa, żorżeta, żakard. Naturalna hipoalergiczność jedwabiu to jego ważna cecha, przez co staje się idealną propozycją dla osób o wrażliwej skórze, podatnej na uczulenia. Bardzo mocny, ma właściwości termoregulacyjne.

Luma Milanówek to polska firma, znajdująca się przy ul. Jedwabnej w Milanówku, która od początku swojego istnienia zajmuje się dostarczaniem klientom najwyższej jakości produktów z naturalnych surowców. Firma od początku swojej działalności mieści się naprzeciwko dawnych Zakładów Jedwabiu Naturalnego w Milanówku – pierwszej w Europie fabryki jedwabiu, w której to do około połowy lat '90 produkowano tkaniny jedwabne. 

Marka Luma Milanówek łącząc tradycję oraz nowoczesne wzornictwo oferuje swoim klientom, najwyższej jakości produkty jedwabne: apaszki, szale, krawaty, poszetki oraz impresje. 

Sukces oraz rozpoznawalność, milanowskie jedwabie, zawdzięczają jednak w szczególności pracy malarek. Nasze artystki-malarki niezwykle starannie tworzą przepiękne wzory na tkaninach jedwabnych. Powstająca dzięki niezwykłemu kunsztowi, ekskluzywna galanteria jedwabna, stanowi sztandarowy produkt naszej firmy. 

Oferujemy wyroby powstające z pasji oraz zamiłowania do rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Łączymy casual z ponadczasową klasyką i elegancją. Szyk, dbałość o szczegóły i staranność wykończenia to dewiza naszej marki.

 

Siedziba Luma Milanówek 

Ul. Jedwabna 1 

05-822 Milanówek 

Nip: 529-168-02-48 

 

Sklep Firmowy Luma Milanówek - WARSZAWA

Hala Mirowska lokal 39, I piętro - antresola

Pl. Mirowski 1, 

00-138 Warszawa

tel. +48 796-216-910

 

Dział Handlowy: 

biuro@luma-milanowek.pl

 

Marketing: 

marketing@luma-milanowek.pl 

  

Dyrektor Handlowy:

Łukasz Łumiński

Tel: +48 500-018-449

lukasz.luminski@luma-milanowek.pl

 

Sklep internetowy: 

sklep@luma-milanowek.pl

tel. +48 796-216-910