Miłość nie jedno ma imię... Miłość jest wyjątkowa, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Taki też jest Jedwab od Luma Milanówek – wyjątkowy, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.  Wystarczy raz otulić się tą wyjątkową tkaniną, a potem już chce się spędzić z nią resztę życia.  

Kiedy jesteśmy zakochani, to pragniemy tą drugą połówkę obdarować czymś wyjątkowym  i nadzwyczajnym i właśnie takie są wyroby z jedwabiu od Luma Milanówek.

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami i dla wyjątkowych osób mamy wyjątkowe prezenty wobec tego z miłości do luksusu wybierzmy jedwab:

A tak wyjątkowy podarunek zapakujcie w oryginalne opakowanie, dzięki czemu upominek będzie większą niespodzianką (zajrzyj do sklepu i wybierz opakowanie).

Walentynki to wyjątkowe święto, dlatego pamiętaj, że każdy produkt możemy spersonalizować i namalować na nim inicjały czy też wyznanie miłości (dodaj opcję inicjały przy zamówieniu).

Szczęśliwi i zakochani czasu nie liczą, dlatego też warto zdecydować się na Walentynowy upominek w postaci zegarka (kliknij tu i wybierz).

Dla zakochanych specjalne rabaty:  10% na zakupy z kodem LOVE (tylko do 14 lutego)

14% na zakupy z kodem 2LOVE przy zakupach powyżej 300zł.