Już niedługo Dzień Kobiet. Panowie rozpoczynają gorączkowe poszukiwania wyjątkowych pomysłów na uczczenie tej okazji. I wtedy pojawiamy się my – z naszą przewrotną refleksją!

Każda Kobieta jest piękna, unikalna i mierzy się z różnymi wyzwaniami dnia codziennego, więc co może pasować lepiej niż równie wyjątkowy jedwab! ;)

 

O tej niezwykłej tkaninie można powiedzieć wiele. To materiał delikatny i zarazem niezwykle wytrzymały. Doskonale reguluje temperaturę w chłodne i ciepłe dni. Dzięki swym właściwościom jest także hipoalergiczny. Występuję w kilku rodzajach. Może być mięsisty i błyszczący lub zwiewny, matowy i lekko prześwitujący. Jednobarwny, cieniowany, ręcznie malowany lub drukowany, świetnie sprawdzi się w różnych warunkach i sytuacjach. Każdy produkt wykonany z jedwabiu daje gwarancję unikalności i wyjątkowości, a szczególnie ten ręcznie malowany, który do tej pory kojarzony jest z Milanówkiem. W czasach jedwabniczej świetności Milanówka, w malarniach wyroby ozdabiały przede wszystkim kobiety, tworząc niepowtarzalne wzory. Podobnie jest dzisiaj, dlatego śmiało można podkreślić fakt tworzenia przez kobiety dla kobiet!

Unikalny charakter jedwabiu z pewnością podkreśli osobowość każdej z Pań, a ponadto będzie urokliwą przypominajką o ukochanej osobie ;) Szczególnie, że na specjalne zamówienia kaligrafujemy imię, inicjały lub dedykację.

 

W naszej ofercie znajdziesz:

 

Szukasz inspiracji?

Odwiedź naszego facebooka, instagrama i pinteresta!