Choć zima w tym roku przywitała nas „na plusie” to jednak ostatnie tygodnie są bardzo mroźne. Ponadto kolejne zapowiadają się równie srogo. W takie zimne i mroźne dni myślimy o tym, by się ogrzać. Często marzymy o tym, by się otulić ciepłem i przytulić coś miękkiego, ciepłego i przytulnego. W domu pragniemy odpocząć na kanapie, przykrywając się ciepłym kocem czy chustą. Jednak mimo mrozu atmosfera zimy i piękne, białe widoki za oknem zachęcają do długich spacerów, dzięki czemu też łapiemy odporność, co szczególnie w aktualnych czasach jest bardzo ważne. Wychodząc na zewnątrz, gdy temperatura na termometrze jest poniżej zera przede wszystkim należy otulić się ciepłym szalem czy też chustą.

Luma Milanówek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wprowadziła do swojego sklepu ciepłe szale i chusty. W naszej kolekcji można znaleźć duże szale przyjemne w dotyku niczym kaszmir, a przy tym pozwalające utrzymać ciepło. Klasyczne wzornictwo szali Cashmere Touch Collection jak różnokolorowe kraty ,a także nowoczesne wzory w postaci strzemion cieszą się powodzeniem wśród kobiet w każdym wieku. (kliknij tu aby zobaczyć kolekcję)

Ciekawym rozwiązaniem dla Pań są również duże chusty. Oryginalne, kolorowe drobne wzory na chustach i wykończenie w postaci stylowych frędzli przyciąga uwagę każdego. Wysoka jakość wykonania połączona z intrygującym wzornictwem powoduje iż ciepłe chusty z Milanówka to „must have” każdej kobiety. (kliknij tu, aby zobaczyć kolekcję).

Dla Panów specjalna kolekcja ciepłych szali jednokolorowych oraz w różnokolorowe kraty pasujące zarówno do eleganckich i casualowych stylizacji. (kliknij tu, aby zobaczyć kolekcję).