Wkroczyliśmy w Nowy Rok, jednak nadal mierzymy się z panującą pandemią i musimy przestrzegać zalecanych zasad bezpieczeństwa. Warto pamiętać, że pomimo wielu niedogodności to zdrowie jest najważniejsze. Dbajmy zatem o siebie i naszych bliskich.

Luma Milanówek dokłada wszelkich starań aby jak najbardziej ułatwiać normalne funkcjonowanie. W naszej ofercie znaleźć można szereg produktów, zapewniających bezpieczeństwo, a jednocześnie swobodę podczas wykonywania codziennych obowiązków. Nasze maseczki wykonane z jedwabiu naturalnego (kliknuj tu, aby zobaczyć) zapewniają bowiem doskonały komfort użytkowania. Warto pamiętać, że jedwab doskonale pochłania wilgoć i szybko odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki temu oddychanie w maseczce jest łatwiejsze. Tkanina jedwabna nie sprzyja rozwojowi mikroorganizmów oraz zapewnia komfort dla skóry. Maseczki posiadają dodatkowo usztywnienie na nos oraz miejsce na filtry, które również można kupić w naszym sklepie (kliknij tu, aby zobaczyć) dla dodatkowej ochrony.

Pozostaje nam tylko zachęcić do zadbania o swoje zdrowie i wkroczenie w ten rok ze stylowym, jedwabnym akcentem, który nie tylko zapewni szczyptę luksusu czy dopełni stylizację, ale przede wszystkim pomoże uchronić się przed chorobą w tych ciężkich dla nas wszystkich czasach pandemii.