Bezpieczeństwo w dzisiejszych czasach to podstawa. Gdy na zewnątrz termometr pokazuje czterdzieści stopni, to często jest nam trudno i ciężko wytrzymać w maseczkach, szczególnie tych kilkuwarstwowych, które jak wiadomo zapewniają lepszą ochronę.  Luma Milanówek wychodząc naprzeciw zaistniałej sytuacji znalazła świetne rozwiązanie – maseczki jedwabne. Są one wykonane z najwyższej jakości 100% naturalnego jedwabiu. Idealnie dopasowują się do twarzy i przede wszystkim doskonale pozwalają skórze oddychać. Takie „oddychające maseczki” to hit tego lata. Dzięki temu, że jedwabna tkanina jest higroskopijna (pochłania wilgoć), to podczas upału daje uczucie chłodu, co jest szczególnie ważne w tym okresie. Tkanina jedwabna jest również hipoalergiczna, nie powoduje zaczerwienień i innych problemów skórnych. Dodatkowo dzięki wysokiej przepuszczalności jedwab pozwala skórze oddychać, a także ma wysoką odporność na roztocza i pleśń dlatego też jedwabna maseczka jest idealną propozycją dla osób z astmą oraz dla alergików. Maseczka wykonana z jedwabiu naturalnego jest cienka, lekka, miękka i delikatna oraz przyjemna w dotyku, dzięki czemu daje gwarancję wygody. Ponadto jest tez elegancka i stylowa, dzięki czemu stanowi ciekawy dodatek do każdej stylizacji. Sprawdzi się jako maseczka na lato jak również maseczka na zimę – a to za sprawą zdolności termoregulacji – daje uczucie chłodu w upały nie powodując przy tym pocenia się skóry i przyjemnie grzeje w niskich temperaturach. Ponadto posiadając właściwości hipoalergiczne i antygrzybiczne zapewnia długotrwałą ochronę przed wirusami i co istotne jest wielokrotnego użytku – możną ją prać i prasować.

Do wyboru w dwóch wersjach i w szerokiej gamie kolorystycznej:

- maseczka jedwabna dwuwarstwowa z możliwością regulacji gumki, dostępna w kilku wersjach kolorystycznych: czarny, złoty, ciemny brąz, lila, pudrowy róż, srebro, 

-maseczka jedwabna trzywarstwowa z kieszonką na filtr oraz drucikiem na nos dla lepszej stabilizacji, dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: popielaty róż, stalowy niebieski.