Apaszkę można wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z najmodniejszych rozwiązań będzie użycie apaszki, chusty czy też szala jako opaski na włosy. Jeśli marzycie o zmysłowej fryzurze, która doda efektywności to warto jedwabną apaszkę zawiązać na głowie. Jedwab dzięki swoimi właściwościom nie elektryzuje się dlatego właśnie apaszki i szale z jedwabiu będą najlepszym dodatkiem do włosów. Modna fryzura z chustą na głowie sprawdzi się zarówno u właścicielek krótkich jak i długich włosów. Najbardziej klasycznym sposobem na chustkę we włosach będzie zwinięcie jej i przewiązanie nią głowy jak opaską: do wyboru w wersji z kokardą na czubku głowy, po boku czy też z tyłu. Dla Pań z długimi włosami polecamy użycie apaszki zamiast gumki i przewiązanie nią kucyka, koczka czy też warkocza. Warto również eksperymentować i szale oraz chustki przeplatać w warkocz czy kok. Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda Holywood to złóż chustę w trójkąt i zawiąż pod brodą. W lato jedwabne chusty warto nakładać na głowę w ochronie przed słońcem: jako turban czy klasyczną chustę na głowę.

Chusty, apaszki i szale to doskonały atrybut do włosów, należy tylko wybrać ciekawy sposób wiązania: kucyk z kokardą, koczek z chustą, szal przepleciony we włosach i warkoczach czy też opaska wokół głowy. Dzięki takim stylizacjom Twoja fryzura nabierze zmysłowego klimatu i uroku, a Twój nowy look zachwyci każdego.  

W kolekcji Luma Milanówek znajdziesz apaszki i szale w różnych rozmiarach: jednobarwne, cieniowane i te najbardziej oryginalne czyli ręcznie malowane.

Kliknij w podane linki i wybierz swój model:
Apaszki jedwabne ręcznie malowane w kwiaty, jednobarwne i cieniowane
Apaszki jedwabne drukowane
Szale jedwabne ręcznie malowane i jednobarwne